Люди Фото

Франківський поліцейський Олег Йосипів очолить патрульну поліцію у Чернівцях

Google+PinterestLinkedInTumblr

Заступник начальника патрульної поліції Івано-Франківська Олег Йосипів очолить патрульних у Чернівцях. Станіславське ТБ звернулося до Йосипіва, який підтвердив цю інформацію.

До теми. «Недопалене» обличчя поліції. Олег Йосипів про службу в зоні АТО.

Каже, що так вирішили у Києві. Вже у неділю патрульні Чернівців складуть присягу, а іванофранківець стане керівником патрульної поліції. Наразі Олег готується до складання третьої присяги, от тільки уже у Чернівцях. Крім того, знайомиться з новими патрульними.

DSC_1491

«Збирайся – їдеш у Франківськ», – цю лаконічну фразу почув Олег Йосипів одного вечора по телефону від нинішнього головного патрульного міста Дмитра Міхальця. А до того він пройшов Майдан, був там заступником сотника, потім помагав формувати батальйон «Київ-1», служив в АТО, пройшов відбір у київську поліцію. Олег родом із села Нові Кривотули Тисменицького району.

До слова, тепер в Управлінні патрульної поліції в Івано-Франківську деякі зміни з керівними посадами: заступником Дмитра Міхальця став командир батальйону Олег Сердюк, а заступник Сердюка – Ірина Зелінська тепер призначена командиром батальйону. Очільник першої роти Василь Семенюк призначений заступником Ірини Зелінської.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.