Люди Розваги Фото

«Франківський півмарафон» відкриватимуть спортивним мюзиклом

Google+PinterestLinkedInTumblr

11 жовтня в Івано-Франківську вже вдруге проведуть “Франківський півмарафон”. У громадському ресторані «Urban Space 100» організатори заходу розповідали про родзинки цьогорічного спортивного дійства.

DSC_0759

Цьогоріч, організатори забігу сподіваються, що заході візьмуть участь близько двох тисяч спортсменів з різних куточків України. Це як професіоналів, так і аматорів. Нагадаємо, що минулого року в першому півмарафоні взяли участь понад 800 учасників.

Традиційно бігуни будуть долати такі дистанції: 500 м. для дітей; 3, 10 та 21 км., а також командні забіги на 3 км.

«Я мірю, що «Франківський півмарафон» увійде у список Топ-5 півмарафонів Європи, – говорить організатор забігу Сергій Караванець. – І я знаю, як це зробити. Хочемо позначити Івано-Франківськ на мапі найбільш прогресивних та спортивних міст. Таких Київ, Бостон, Париж, Токіо».

Родзинкою цьогорічного забігу стане відкриття та закриття спортивного свята – альтернативним мюзиклом.

Над ним працює режисер та співорганізатор «Франківського Півмарафону» – Наталія Козакевич.

DSC_0764

За її словами, ідея мюзиклу полягає в тому, показати, що ким би ти не був та чим не займався, завжди можеш вийти на вулицю взяти участь Півмарафоні, побігти.

Для спортивного мюзиклу шукають 8 акторів та 20 танцюристів. Для цього організатори оголосили кастинг, який проведуть 16 серпня. Заявки на участь можна заповнити до 12 серпня на сторінці спільноти у соцмережах.

Щодо проведення повноцінного марафону на 42 км., то його сподіваються провести вже восени 2016 року.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.