Люди

Франківський Карітас запрошує до Центру підтримки сім’ї

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 26 грудня, об 11:00 франківський Карітас запрошує відвідати Центр підтримки сім’ї (вул. Чорновола, 7, готель «Станіславів», 3-ий поверх, офіс 313).

Діяльність Центру направлена на інтеграцію внутрішньо переміщених осіб та приймаючої громади в Івано-Франківську та області. Центр діє з травня цього року, відвідує його близько 160 родин, серед них – переселенці, родини загиблих бійців АТО, учасників АТО та місцеві мешканці. Для сімей працює психолог та асистенти родин. Відвідувати Центр може кожен член родини – від 3-річних дітей до людей похилого віку.

Для дітей діє група «30 кроків до школи», гурток англійської мови, студія естетичного розвитку, ритміка, «Школа успіху». Для дорослих – група «Подружні пари», «Тато-клуб», тематичні зустрічі для людей похилого віку. Також проводяться спільні заняття для дітей та дорослих: арт-терапія, майстер-класи, дозвілля.

Центр підтримки сім’ї – це своєрідний простір для спільного проведення часу людей, що змушені були покинути свої домівки та місцевих мешканців задля порозуміння та подолання стереотипів, а також для якісного спілкування батьків з дітьми.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.