Люди

Франківський художник Михайло Тимчук вийшов із коми – потрібна підтримка

Google+PinterestLinkedInTumblr
Франківський художник Михайло Тимчук після тижня коми поступово приходить до тями.

За словами лікарів, зараз Тимчук перебуває  “у стабільно важкому стані”, пише Репортер. Потроху відновлює роботу нирка,  але відновити хоча б часткове самостійне дихання ще не вдається. Про це повідомляють на сторінці Вам – живопис, мені – життя.

Тимчук

Щодня на лікування витрачається 2-5 тис грн. Скільки триватиме боротьба за життя Михайла, наразі невідомо. Лікарі не роблять жодних прогнозів. Кожен день – це великий бій із хворобою, який може мати різні варіанти завершення, – йдеться на сторінці підтримки художника.

Що можна зробити для підтримки Михайла:
  • долучитись до благодійного аукціону;
  • здати кров у Центрі переливання крові (м. Івано-Франківськ) та вказати, що кров для Михайла Тимчука. Вимоги: здорова людина, яка не хворіла на гепатит А, з будь-якою групою крові, вік 19-60 років, вага – не менше 50 кг. Довідку про здачу крові необхідно залишити в реєстратурі;
  • поширити інформацію у себе на сторінці в соцмережі Facebook.

Михайло Тимчук народився 16 квітня 1981 року в селі Майдан, на Івано-Франківщині. Закінчив Інститут мистецтв ПНУ імені Стефаника. Від 2007 року проводить персональні виставки як в Івано-Франківську, так і в столичних галереях. Активно бере участь у всеукраїнських та міжнародних мистецьких виставках, симпозіумі, 2012 року став фіналістом конкурсу молодих художників «Новий український пейзаж».

Франківців просять здати кров для художника Михайла Тимчука

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.