Люди Світ Фото

Франківський депутат завіз під приватний будинок Садового мішок сміття з-під Микитинців (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Депутат Волгін відвідав стихійне сміттєзвалище неподалік Франківська – у Микинцях і пообіцяв повернути його під будинок львівського мера Андрія Садового. У суботу, 8 липня, Волгін виконав обіцянку.

Нагадаємо, днями п’ять фур привезли 100 тонн львівського сміття у Микитинці (ВІДЕО)Франківець виклав у мережу фото львівського сміття з дрону. Однак, у Львівській ОДА кажуть, що не мають відношення до сміття на Івано-Франківщині.

Ще понад 100 кг сміття Волгін завіз на полігон в Рибне.

“Безумовно, кожний може критикувати мої дії в міру своїх можливостей та, звісно, кожний залишиться з власними поглядами відносно винних у тому, що в нашому місті гниє львівське сміття, – написав у Facebook Волгін Андріан. Я (м’яко кажучи) зробив те, що і казав, але зробив це більш гуманно і не так по-свинськи розкидав, як це зробили у нас. Так ось ті, що найбільш горласті в критиці моїх дій… панове, беріть і вивозьте кілограм по 100-120 кожний, наприклад, в Рибне. Чому ж ні?:)) Я як завіз в Рибне 100 кг, глянув на цей жах і подумав: “… 21 століття (дожилися! 🙂). Думаю, наступного року маємо провести ще одне Євробачення!”…”

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.