Люди

Франківський ЦСМ запрошує на перформенс Мирослава Яремака

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 13 січня, в Івано-Франківську відбудеться перформенс художника Мирослава Ярема.

Про це йдеться на сторінці Центр сучасного мистецтва Івано-Франківська в мережі Фейсбук, пише “Репортер”.

“13 січня в арт-галереї “ЧЕЧ” відбудеться перформенс художника Мирослава Яремака “In vino veratas” за участі Анатолія Звіжинського та Ростислава Котерліна. Публіка запрошується на 17 годину”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, галерея працює за адресою вул. Коновальця, 80а.

Мирослав Яремак — український художник концептуаліст. Живе і працює в Івано-Франківську. Займається актуаліями contemporary art. Працює у жанрі art relation зі створеною особистою концепцією мистецької стратегігії та за допомогою інтерактивних тактик.
Володар низки міжнародних та українських мистецьких кваліфікаційних нагород та відзнак.
Мирослав Яремак — важлива персона (поруч з Ю.Андруховичем, Ю.Іздриком, Т.Прохаськом, Р.Котерліном та ін.) у творенні динаміки культурного життя в Івано-Франківську 90-х років, відомого під назвою “станіславський феномен”. Творчість митця була визначальною для культурної у процесі змін художньої парадигми від соцреалізму до постмодернізму, суспільства вільного ринку та підкреслює самодостатність творчої персони, можливість виразного функціонування художника поза офіційними організаціями та державними структурами.
Досліджує сферу міфу (міфології, містифікації, імітації) арт-процесу. Пріорітетом для митця є не стільки створений артефакт, скільи сама постать креатора, відповідального учасника соціуму, суспільного життя. У його художній самореалізації важливим є форматний дискурс інтериторіальності, герметичності, капсулярності — як антитеза загальноприйнятій доцентровій, метропольній векторності художнього буття. Для Яремака характерна виважена точність вибору актуальної тематики, форми художнього жесту, як у часовому так формальному контекстах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.