Люди

Франківський актор увійшов до рейтингу нових секс-символів українського кіно

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
«Главком» котрий рік уважно моніторить вітчизняні вистави та фільми у пошуках нових зірок. Наш попередній рейтинг молодих та перспективних викликав справжній ажіотаж. Багато з хлопців та дівчат, які обрали акторську професію і потрапили у той перелік, довели, що сталось це зовсім невипадково. Усі вони мають величезний потенціал, а деякі вже стати кумирами, секс-символами та майстрами акторського мистецтва.

Оглядаючи акторські лави «Главком» сфокусував увагу лише на молодих митцях з віковим рубежем 30 років. І, звісно, з певним творчим доробком (помітною фільмографією, зокрема), пише Репортер з посиланням на Главком.

Рейтинг склало журі: Ірма Вітовська, Володимир Горянський, Ольга Сумська, Віталіна Біблів, В’ячеслав Довженко, Назар Задніпровський, Яніна Соколова, Роман Ясіновський, Наталя Васько, Віталій Салій, Дмитро Лаленков.

До рейтингу увійшов Іван Бліндар, актор франківського драмтеатру. Також він знімався у короткометражці «Кров’янка», фільмах «Коли падають дерева», «Шлях мерця», «Сквот-32».

“Актор-запальничка, безперебійні вибухи артистичної енергії, здатність переконливо грати на сцені Котигорошка, Тіля Уленшпігеля, Евріала (в Енеіді), а також алкоголіка-художника Моріса Утрілло (в «Модільяні»). Самобутній яскравий актор- самородок, який також чекає в українському кіно на свого кінорежисера”, – йдеться в описі.

Повний рейтинг:

 1. Марина Кошкіна
 2. Олександр Рудинський
 3. Анастасія Пустовіт
 4. Даша Легейда
 5. Поліна Василина
 6. Іван Шаран
 7. Антоніна Хижняк
 8. Наталя Бабенко
 9. Андрій Лідаговський
 10. Тарас Цимбалюк
 11. Євген Ламах
 12. Анна Адамович
 13. Андрій Федінчик
 14. Ксенія Мішина
 15. Міла Сивацька
 16. Вадим Голвко
 17. Наталія Денисенко
 18. Іван Бліндар
 19. Даша Плахтій
 20. Анатоль фон Філндра

Повний текст читайте тут.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.