Люди Фото

Франківські священники передали армійцям понад 500 італійських бронежилетів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську активно працює Архієпархіальний координаційний антикризовий центр. Він допомагає переселенцям і людям, які досі перебувають під обстрілами у рідних містах.

Окремим видом діяльності стала допомога військовим. За більш ніж місяць центр організував перевезення понад півтисячі бронежилетів італійського виробництва. Про це пише Репортер з посиланням на Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

бронежилетів італійського новини Івано-Франківська

Завдяки нашій добрій співпраці з однією з українських громад в Італії та за підтримки багатьох жертводавців як в Італії, так і в Івано-Франківську, нам вдалося налагодити доставку військових кевларових бронежилетів. Усі вони проходять перевірку місцевими військовими експертами, а потім передаються на передову, – пояснює координатор проєкту отець Іван Стефурак.

бронежилетів італійського новини Івано-Франківська

Читайте також: Могили у дворах: як капелан з Коломиї відспівує загиблих в Ірпені (ВІДЕО)

За його словами, доставлені бронежилети мають четвертий ступінь захисту. За оцінкою військових, такі бронежилети  доволі добре захищають від найбільш розповсюджених сучасних куль. Водночас вони не дуже важкі.

бронежилетів італійського новини Івано-Франківська

Як тільки бронежилети привозять до розподільчого центру Архієпархії, їх ретельно сортують, вставляють всередину усі необхідні елементи та готують для передачі волонтерам чи військовим.

Читайте також: З Прикарпаття відправили 140 тонн допомоги на Харків і 120 тонн до Чернігова

Нагадаємо, що  Архієпархіальний Координаційний антикризовий центр зумів організувати свою роботу в кількох основних напрямках. Зокрема: лікування, проживання та харчування переселенців, організація та передача гуманітарної допомоги в зону бойових дій.

Відтак, адмінбудівлі Архієпархії та приміщення, які надали парафіяни, регулярно дають прихисток для переселенців. Окрім поселення та забезпечення медичного супроводу в Лікувально-діагностичному центрі св. Луки, всі вони також отримують безкоштовне харчування. Більша частина з них активно допомагає та волонтерить.

На Прикарпатті УГКЦ вже дала прихисток для майже 1200 переселенців

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.