Люди Фото

З Прикарпаття відправили 140 тонн допомоги на Харків і 120 тонн до Чернігова

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Волонтерський рух при Івано-Франківській Архієпархії займається збором гуманітарної допомоги, а також піклується про побут переселенців. За останні дні волонтери прийняли та розфасували тонни продуктів, засобів гігієни та речей першої потреби.

Цими днями волонтери Архієпархіального Координаційного антикризового центру долучилися до відправлення допомоги для потреб Харківської та Чернігівської військово-цивільних адміністрацій, пише Репортер з посиланням на Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

До збору цього гуманітарного конвою приєдналися Архієпархіальний Координаційний антикризовий центр, підприємці, волонтери, депутати, а також місцева влада Івано-Франківська.

Спільними зусиллями до Харківської ВЦА було відправлено 140 тонн гуманітарної допомоги (вклад Архієпархії – 20 тонн), а до Чернігівської ВЦА – 120 тонн (вклад Архієпархії – 7 тонн).

Загалом гуманітарна допомога складається з харчів тривалого зберігання, засобів гігієни, медикаментів, одягу тощо.

Наші волонтери протягом цих днів багато працювали, щоб розфасувати величезну кількість різноманітної гуманітарної допомоги. Ми щасливі, що весь вантаж, який отримуємо, швидко відправляється туди, де на нього дуже чекають. Сьогодні для людей, які залишилися заблоковані, наша допомога – необхідність та порятунок, – зазначив віце-економ Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ прот. Віталій Максимів.

Нагадаємо, що з початку російсько-української війни гуманітарні фури з Архієпархіального координаційного центру прибули до різних міст – у населені пункти Донеччини, Харкова, Сум, Києва.

Понад 50 студентів франківського медуніверситету пішли добровольцями в ЗСУ

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні