Люди

Франківські школярки на День дівчат завітали на “Прикарпаттяобленерго” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У рамках відзначення Дня дівчат до  АТ «Прикарпаттяобленрего завітали учениці місцевих шкіл. У компанії відбулася неординарна зустріч керівників підрозділів зі школярками у форматі «дівчата для дівчат».

У такий спосіб прикарпатські енергетики долучилися до всеукраїнського флешмобу #day4girls STEM, організаторами якого стали Центр «Розвиток КСВ» спільно з Фондом народонаселення ООН в Україні, пише “Репортер”. 

Щоб пробудити інтерес молоді, зокрема дівчат, до науки, техніки, інженерії та математики (STEM), в  День дівчат технічні та науково-дослідні компанії відкрили свої двері для учениць 7-9 класів. З-посеред 20 великих та малих компаній у семи містах України, які долучилися до просвітницької ініцативи, стало й АТ «Прикарпаттяобленерго».

«Існує стереотип, що точні науки – виключно для чоловіків, що у технічній сфері успіху досягають виключно чоловіки, – розповідає голова профкому «Прикарпаттяобленерго» Ольга Тишко. – Насправді, це лише міф, і наше підприємство яскравий тому приклад. Попри те, що жінки становлять 35% персоналу, серед керівників маємо 20 % представниць прекрасної статі. Тому нам було вдвічі приємніше долучитися до всеукраїнського Дня дівчат, щоб поділитися власним досвідом. Особливо порадували школярки, які з непідробним інтересом знайомилися з нашим підприємством та ставили цікаві питання».

В рамках пізнавальної екскурсії школярки відвідали  ключові підрозділи компанії: кол-центр, диспетчерську, цех ремонту лічильників та хімлабораторію. Після знайомства з роботою енергетиків на юних учасниць візиту чекала розмова з провідними жінками обленерго.

Зокрема, директоркою з ІТ Ольгою Семенчук, керівницею кол-центру Інною Ковальською та начальницею відділу технологічного приєднання Іриною Паливодою.

Серед запрошених гостей –  переможниця першої премії для жінок-науковиць в Україні ЛОРЕАЛЬ-ЮНЕСКО «Для жінок в науці» Марія Байляк.  Кандидатка біологічних наук з Прикарпатського університету поділилася з юними слухачами своєю історією успіху та дала кілька цінних порад, як досягнути значних здобутків у науці та житті.

«До сьогодні я й не знала, що в нашому місті так багато успішних жінок, які своїми силами досягли багато чого, – ділиться враженнями 13-річна учасниця події Ліза. – Такі зустрічі надихають, а ще вчать як мінімум не боятися іти в «чоловічі» професії та, перебуваючи у чоловічому колективі, впевнено йти до своєї мети».

День дівчат STEM об’єднав одразу кілька міст України: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Житомир, Ужгород, Дніпро та Южноукраїнськ. Наприкінці дня, сповнені нових знан,  учасниці просвітницької ініціативи мали можливість поділитися враженнями між собою під час прямого включення зі столицею.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.