Люди Фото

Франківські школярі ліпили вареники та колядували (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Школі добрих справ, яка діє на базі Івано-Франківського Карітасу, відбулося друге заняття – майстер-клас із приготування вареників та розколяда.

DSC_1445

Вареники – найтрадиційніша з українських страв, тому їх ліплення і споживання з давніх-давен символізувало сподівання на добробут і примноження родини.

Під час майстер-класу кухарі 5-го розряду Ірина Бабій, Тетяна Крицкалюк та Оксана Палюга, випускники Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій розкрили дітям основні кулінарні секрети приготування вареників.

IMG_2574

Школярі з цікавістю включилися в процес приготування: із задоволенням місили тісто та ліпили вареники різних форм з трьома начинками (з картоплі, капусти та солодкого сиру з родзинками).

Волонтери Роксолана Паливода та Юля Бернацька допомагали і підбадьорювали учасників.

IMG_2561

Волонтери-кухарі зізналися, що вони вперше готували вареники в такій великій, дружній та жвавій компанії. За застеленими столами учасники заняття співали колядки, віншуючи та прославляючи новонародженого Ісуса, що несе світлу надію Україні та світу.

IMG_2597 IMG_2587

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні