Люди Світ

Франківські рятувальники допомагають уникнути нових кратерів поблизу Трускавця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На місці другого карстового провалля, яке утворилося неподалік дороги Дрогобич-Трускавець, прокладають трубу в руслі річки Вишниці. Це роблять, щоб повернути русло вбік Модричів, аби вода не потрапляла у провалля та не розмивала підземні пустоти. Роботи проводять фахівці другого Спеціального центру швидкого реагування ДСНС та гірничо-рятувального загону Івано-Франківської служби ДСНС.

2 листопада на протилежній стороні дороги від першого провалля утворилась нова чимала тріщина, ширина якої місцями сягає до 3 метрів, а глибина, за словами фахівців, може бути від 40 до 60 метрів. Цей факт першими виявили працівники СГХП «Полімінерал», проводячи плановий огляд території, повідомили на сайті ТрускавецьToday.

До теми: Франківські геотехнологи вирішують проблему кратера, що утворився на Львівщині після землетрусу (ФОТО)

Розкол ґрунту відбувся біля русла річки Вишниця – потік води змінив свою траєкторію і протікає вздовж цієї тріщини, потрапляючи в шахту. Тепер прісна вода ще більше розмиває стінки порожнин рудника №2, що пришвидшить падіння нового карсту. Ситуацію ускладнює й те, що поруч проходить  лінія електропередач.

Наразі площу довкола провалля обгородили, щоб туди не підходили люди, оскільки це зона підвищеної небезпеки. За словами фахівців тут в найближчий час можливі локальні обвали, зсуви ґрунту, де утворилась тріщина. Зараз на місці події знаходяться працівники поліції та рятувальники.

До теми: Дорога Дрогобич-Трускавець може обвалитися у будь-який момент

А сьогодні, 7 листопада, мешканці Модричів перекрили дорогу Трускавець-Дрогобич, аби спонукати владу не лише місцеву якнайшвидше вирішувати це питання. Оскільки люди бояться повертатись додому через ризик нового обвалу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.