Люди

Франківські перевізники знову хамлять учасникам АТО. Цього разу дісталося демобілізованому журналісту «Репортера»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Уже не вперше в Івано-Франківську виникають конфлікти між водіями маршруток і учасниками АТО, які мають право на безкоштовний проїзд.
Ще один випадок стався сьогодні зранку з демобілізованим бійцем 128 бригади і журналістом «Репортера» Миколою Волковим. Про це він написав у Фейсбуці.

«З вами, учасниками АТО, великі проблеми… Поробили собі посвідчень… Ще діти до школи не йшли, а вони вже їздять…», — таке приниження послухав сьогодні вранці від водія маршрутки №67, АТ 0043 АА. Про безкоштовний проїзд для АТОшників, який перевізники обіцяли в серпні, він не знає і знати не хоче.
Спочатку «висповідав» мене, коли я зайшов до автобуса, і продовжив, коли я виходив. У кінці, напевне щоби не виглядати повним хамом перед всіма пасажирами, великодушно заговорив про повагу один до одного і «про війну, яка є страшною трагедією».
Я повідомив про цей випадок Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО. Заступник голови цієї організації Андрій Долик каже, що вже сьогодні говоритиме про маршрутки у міському Департаменті транспорту, бо це вже не перший подібний випадок.
Не знаю, які глобальні проблеми із учасниками АТО має цей конкретний водій. Але здається, що для таких, як він, найбільша проблема в тому, що ми повернулися живими».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.