Люди Фото

Франківські медики та поліцейські отримали від волонтерів 500 комплектів спецзахисту та 250 респіраторів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 29 березня, активісти Центру волонтерських ініціатив передали Івано-Франківському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також обласному Головному управлінню Національної поліції 500 комплектів спецзахисту (костюм та маска) і 250 респіраторів для забезпечення їхніх потреб.

Кошти на виготовлення засобів захисту були зібрані Корпусом захисників Революції Гідності.

«Ми заснували Корпус захисників Революції Гідності з сотниками Самооборони Майдану з Івано-Франківщини та інших регіонів України одразу після Революції Гідності. У часи, коли в Україну прийшла нова, смертоносна, загроза, ми не могли стояти осторонь. Тому, з ініціативи Корпусу в місті Івано-Франківськ ми створили Центр волонтерських ініціатив (ЦВІ), який наразі допомагає місцевій владі та містянам у боротьбі з пандемією коронавірусу», – Андрій Бойчук, сотник 37 сотні Самооборони Майдану, голова Корпусу захисників Революції Гідності.

Спершу ініціатива зі збору коштів та виготовлення спецзахисту виникла для медиків Івано-Франківщини, адже область уже потерпає від коронавірусу, а держава не встигає забезпечити медичних працівників усім необхідним. Однак, до Корпусу звернулися представники місцевого управління Нацполіції з проханням виділити спецзахист і їм. У поліцейських є всі засоби захисту, але проблема в тому, що вони швидко закінчуються, а поліція наразі працює у так само небезпечних умовах.

«Українці у критичні часи завжди об’єднувались, щоб разом перемогти ворога. Сьогодні перед обличчям людства – зовсім новий, небезпечний ворог, якого ми не можемо недооцінювати – коронавірус. Ми дякуємо кожному франківцю та жителям іншим міст за їхній вклад у нашу спільну справу. Завдяки кожному з вас нам вдалося зібрати 78 тисячі гривень, за які ми відшили 532 костюма спецзахисту, 532 маски та 250 респіраторів. Це лише початок. «Центр волонтерських ініціатив» продовжуватиме працювати для Івано-Франківської області та містян!», – говорить керівник Центру волонтерських ініціатив Dmytro Zhmailo.

Засоби індивідуального захисту для медиків та поліцейських розподілили наступним чином: 300 комплектів та 150 респіраторів передали медичним працівникам, 200 комплектів та 100 респіраторів – поліції.

На Прикарпатті наразі лабораторно підтверджено 28 випадків інфікування коронавірусом, з них три випадки – летальні. Хворий на Covid-19 є і серед поліцейських Івано-Франківська – це діючий офіцер поліції. Наразі його стан стабільний, однак додаткові заходи для захисту працівників поліції зараз є не менш важливими, ніж забезпечення усім необхідним медиків.

«Поліцейські використовуватимуть отримані від Центру волонтерських ініціатив костюми у першу чергу для супроводу медиків на виїздах до пацієнтів з підозрою на Covid-19 також будуть виїжджати на місце події при отриманні повідомлень про смерті», – говорить начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош.

Окремо завезли медичний захист – 32 комплекти спецзахисту та захисні окуляри – до Амбулаторії сімейної медицини в Крихівці.

Збір коштів продовжується для виготовлення наступної партії спецзахисту для Івано-Франківщини. Допомогти можна:

Фінансово: Приватбанк 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.)
Логістично: заповнивши анкету волонтера: https://bit.ly/2J7B7zk

Телефон для коментарів – 096 529 62 99 (Дмитро Жмайло, керівник ЦВІ).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні