Люди Світ

Франківські енергетики пропонують провести незалежне розслідування нещасного випадку на атракціонах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Прикарпаттяобленерго» ініціює створення незалежної комісії з розслідування інциденту на атракціонах у парку ім. Т. Шевченка. В «Прикарпаттяобленерго» повідомляють, що 1 вересня, в день інциденту на атракціонах мережами ПАТ електроенергію подавали безперебійно. В цей час ніяких аварій та технологічних порушень у цьому районі не було.
gol1

До теми: У дівчат, які травмувалися на франківському атракціоні, – садна і забої (ВІДЕО)

«1 вересня, коли трапився цей прикрий інцидент, жодних перебоїв з електропостачанням у цьому районі не було, – розповідає голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен. – Ми подавали стабільну напругу до трансформаторної підстанції. Про це можуть засвідчити дані з інформаційно-діагностичного комплексу «РЕГІНА», також є інформація від системи контрою та управління мережами SCADA та дані з інтелектуальних лічильників, які встановлені у споживачів на цій же лінії. Що робилося у внутрішніх електромережах, які йдуть від трансформатора і належать ПП «Редакція газети «Кнайпа», ми можемо тільки здогадуватися. Ми не володіємо інформацією що того, коли їх останній раз перевіряли. Наші працівники не мають до них ні стосунку, ні доступу – це відповідальність власника».

Для повного з’ясування обставин обленерго пропонує створити незалежну комісію за участю міського голови Руслана Марцінківа, «Держенергонагляду», ДП «Карпатський експертно-технічний центр управління Держпраці» та профільних фахівців.  Зі своєї сторони енергетики готові надати спеціалістів та необхідне діагностичне обладнання для проведення обстеження внутрішніх електромереж парку.  

«Я вважаю, що сторонні експерти мають оцінити стан внутрішніх електромереж, що належать ПП «Редакція газети «Кнайпа», та стан самих атракціонів, це має бути незалежна оцінка. Треба провести відповідні заміри, оглянути енергообладнання та подивитися в якому там все стані, – додає Олександр Бубен, – тільки після цього можна буде з’ясувати з яких технічних причин стався збій. Доти доки причина не з’ясована, на мою думку, не можна пускати дітей на ці атракціони, адже новий інцидент може статися у будь-який момент».

Нагадаємо, 1 вересня, на атракціонах парку ім. Тараса Шевченка через різку зупинку каруселі постраждали діти.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні