Люди

Франківські енергетики передали 16 автомобілів воїнам АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Обленерго передає сім автомобілів у користування військовим. Екскаватор, три ГАЗи 66, два десятимісні УАЗи та підйомний кран уже найближчим відправляться в зону АТО, повідомили на сайті обленерго.

att1

Загалом з початку антитерористичної операції енергокомпанія передала військкомату 16 автомобілів, два з яких – «Ниву» та УАЗ, що було закріплено за батальйоном «Прикарпаття», знищено під час бойових дій під Амвросіїівкою у Донецькій області.

Усі автомобілі передаються на вимогу військових, відповідно до їхніх запитів.

Перед передачею проводиться перевірка технічного стану транспортних засобів. При передачі підписується акти прийому-передачі, де належний стан та справність автомобілів засвідчують фахівці з Військкомату.

«Автомобілі відправляються на схід військовими ешелонами, – розповідають у енергокомпанії, – куди конкретно будуть відправлятися машини, ми не знаємо. Наше завдання – забезпечити справність автомобіля та, за потреби, якщо ми передаємо спецмеханізми, такі, як крани чи тягачі, доставити їх до місця відправки».

Нагадаємо, що держава має право мобілізувати будь-який автотранспорт юридичних осіб. Таке рішення ВРУ минулого скликання закріпила у квітні 2014-го року.

«Наша компанія чітко дотримується закону, – додають в обленерго. – Як тільки до нас надходить запит, щодо необхідності у певному транспорті, якщо такий є у нас, ми його виконуємо. Звичайно, вилучення автомобілів змушує нас вносити зміни у виробничий процес, але ми розуміємо, що це необхідність часу».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: