Люди

Франківська міськрада не погодилася віддати ділянку біля стадіону “Рух” під новий спорткомлекс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міська рада не підтримала пропозицію депутата Віталія Мерінова віддати земельну ділянку біля “Руху” на будівництво спорткомплексу.

Під час засідання Івано-Франківської міської ради, у п’ятницю, 15 грудня, виник конфлікт навколо будівництва спорткомплексу на вулиці Шухевичів.

Нагадаємо, Мерінов привів спортсменів на сесію облради захищати стадіон і потрапив до списку «тітушок, які намагалися зірвати засідання».  8 грудня, у порядку денному обласної ради було понад 60 питань і серед них – спорудження спорткомплексу (легкоатлетичного багатофункціонального манежу) вартістю понад 100 млн грн. Його пропонували побудувати на стадіоні обласної ДЮСШ, що на Шухевичів. Такі плани обурили Віталія Мерінова, він зібрав спортсменів-активістів, які перед початком сесії влаштували пікет під Білою хатою, а згодом розгорнули в залі транспарант з гаслом: «Ні! – забудові стадіону по вулиці Шухевичів. Знайдіть інше місце для спорудження спортивного комплексу з двоярусним паркінгом!».

Сьогодні ж Мерінов виступив з пропозицією до міськради – виділити під будівництво спорткомплексу на вільній ділянці поблизу стадіону “Рух”.

“Вірю, що міський голова, який неодноразово заявляв про готовність підтримувати спорт у місті, підтримає це рішення”, – заявив Мерінов.

“Я вважаю що спортивні споруди місту потрібні. Якщо приймемо бюджет, то буде споруджено кілька спортивних одиниць. А питання про даний спорткомплекс має бути розглянуто в правовому полі”, – відповів йому мер.

Також Марцінків додав перед голосуванням:

“Я голосувати не буду. Це питання треба розглядати за круглим столом, без застосування фізичної сили і тітушок”.

Далі відбулося голосування. За його результатами 13 депутатів підтримали пропозицію Мерінова.
Це викликало в депутата обурення:

“Мер і “Свобода” проявили себе”.

На це міський голова заявив:

“Дивіться за своїм братом, який продає наркотики дітям”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.