Люди Світ

Франківськ приєднається до всесвітьої акції “Година Землі”. Програма

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ініціативна група EcolifeStyle за підтримки інженерно-екологічного факультету ІФНТУНГ, Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської ФРІ, Бюро УГКЦ з питань екології, та профспілки студентів ІФНТУНГ запрошує франківців долучитися до всесвітньої акції WWF (Всесвітній Фонд Дикої Природи) “Година Землі”.

2012-03-31t212531z_212889181[1]

В Івано-Франківську у суботу 28-го березня о 20:00 на Площі Ринок біля міської ратуші відбудеться «Година Землі». Ця ініціатива зорганізована всесвітнім фондом дикої природи (WWF) і в Україні пройде вже всьоме. 28-го березня о 20:30 на одну годину у темряву зануриться увесь світ, об’єднаний спільним прагненням зменшити вплив на довкілля та зберегти природні ресурси нашої Планети.

Графік події :

20:00 привітальне слово, короткий опис ініціативи «Година Землі»,анонс екологічного фестивалю

EcoLifeStyle

20:30 вимкнення освітлення ратуші, початок акустичного концерту

20:35 формування волонтерами першої фігури зі свічками

20:55 формування волонтерами другої фігури зі свічками

21:15 формування волонтерами третьої фігури зі свічками

21.30 завершення акції.

Тільки в Україні «без світла» залишаться такі відомі пам’ятки як Одеський національний академічний театр опери та балету, Луцький замок, Обласний музично-драматичний театр ім. М. Куліша у Херсоні, телевежа на Високому замку у Львові, найвища будівля Києва – ТРЦ Gulliver і, звісно ж, івано-франківська міська ратуша.

В нашому місті під час акції волонтери будуть також формувати фігури зі свічками під супровід акустичної музики. Іще в програмі івано-франківської «Годині Землі» багато різних сюрпризів.

Write A Comment