Люди Світ

Франківець втратив 14 тисяч гривень з карткового рахунку, довірившись шахраям

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За добу до правоохоронців звернулися троє жителів Франківщини, яких ошукали шахраї, повідомляє ГУ Нацполіції в області.

інтернет

До Івано-Франківського відділу поліції звернувся 43-річний місцевий житель, із заявою про зникнення з карткового рахунку грошей. Чоловік розповів, що напередодні на його мобільний телефон зателефонував невідомий, який представився працівником безпеки місцевого банку. Під час спілкування з потерпілим, зловмисник увійшов у довіру і шахрайським шляхом заволодів його коштами в сумі 14 145 гривень.

Повідомлення аналогічного змісту надійшло напередодні в поліцію від жителя Долини. За такою самою ж схемою зловмисник видурив у чоловіка майже дві тисячі гривень, знявши гроші з його банківського рахунку.

Цього ж дня до поліції про шахрайські дії звернувся ще один ошуканий, 35-річний коломиянин. Як було встановлено правоохоронцями, чоловік через оголошення в мережі Інтернет хотів придбати автомобіль. Передоплату (завдаток) в сумі 7495 гривень перерахував на вказаний продавцем рахунок утім, ні автомобіля, ні грошей, ні зв’язку із продавцем…

За кожним зверненням потерпілих від шахрайських дій працівники прикарпатської поліції здійснюють заходи щодо розкриття цих злочинів.Проте правоохоронці застерігають краян бути пильними і не довіряти свої фінансові справи незнайомцям. Шахраї вдаються до різних вигадок та способів, щоб ввести в оману потенційних потерпілих. І уже від кожного особисто залежить чи вдасться зловмисникам реалізувати свої злочинні задуми, тобто обдурити вас, причому у деяких випадках у буквальному сенсі цього слова, до останньої копійки, чи почути різку відповідь і не піддатися на неправдиву інформацію.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні