Люди

Франківців запрошують на фотовиставку “Народжуємо разом”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

12 квітня о 13:00 на Вічевому майдані в Івано-Франківську відбудеться відкриття фотовиставки «Народжуємо разом», під час якої будуть представлені світлини з фотозйомки партнерських пологів семи пар, що відбулися протягом грудня 2016 року на Прикарпатті.

Фотографії покажуть ті щирі емоції, які переживають рідні люди під час народження дитини, та продемонструють, що це один із найважливіших моментів у житті не лише майбутньої мами, але й її близьких – чоловіка, батьків, родичів. Присутність партнера на пологах не лише надає необхідну психологічну підтримку, але й допомагає знизити потребу в знеболювальних засобах та хірургічних втручаннях. Вона також зменшує тривалість переймів та знижує рівень травматизму матерів і немовлят. Партнер підтримує жінку емоційно та фізично, допомагає спілкуватися з медперсоналом, вчасно звернутися по допомогу.

Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні  та Мінохорониздоров’я за підтримки Швейцарської Конфедерації організовують кампанію «Народжуємо разом», щоб поширювати цю практику серед прикарпатців.

Усіх франківців і гостей міста запрошують відвідати фотовиставку, поспілкуватися з учасниками проекту та відчути їхні емоції.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні