Люди

Франківців запрошують до Берліну – дослідити потенціал заводу «Промприлад»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наприкінці воркшопу результати роботи у Німеччині і Франківську представлять на презентації-перформансі.

Участь – безкоштовна.

Воркшоп MetaLab «take industrial, think cultural / Промприлад, як це працює?» запрошує зацікавлених у розвитку міського середовища подавати заявку на участь у воркшопі, що проходитиме у двох містах – Берліні та Івано-Франківську.

Воркшоп пройде в рамках фестивалю «Сеанс міського сканування», щоб розповісти, яке значення для міської культури має завод «Промприлад» та в чому потенціал для його розвитку, визначити значущість заводу для міста і для суспільства.

До участі запрошують підприємців, виробників, дизайнерів, архітекторів, урбаністів, активістів Івано-Франківська, які зацікавлені в розвитку міського середовища. Від учасників – володіння англійською мовою, біометричний паспорт/діюча шенген віза, бажання долучитися до розвитку міста.

Поїздка до Берліну запланована на 9-16 липня, воркшоп у Івано-Франківську пройде 12-20 серпня. Участь у воркшопі безкоштовна, витрати на поїздку в Німеччину покривають повністю.

Німецько-український проект реалізовується за підтримки EVZ Stiftung в рамках проекту MeetUp. Організатори – франківська платформа «Тепле Місто» та німецький MitOst.

Подавайте заявку за посиланням.

Промприлад – це завод у центрі Івано-Франківська, де досі виробляють газові лічильники, які донедавна експортували до Росії, повідомляють організатори. Через війну між Росією та Україною цей експорт зупинився, виробництво стало збитковим і знаходиться у кризі через недосконалу економічну модель. Одночасно приміщення заводу здаються в оренду представникам творчих індустрій. При цьому завжди існує небезпека зміни курсу розвитку території, коли будівлі знесуть і збудують звичні усім багатоповерхівки.

Ціль воркшопу – розказати, яке значення для міської культури має завод Промприлад та в чому потенціал для його розвитку. В рамках воркшопу проведуть практичне художнє дослідження на основі гіпотези про те, що чим локальніша історія, тим логічніше вона впишеться у загальносвітовий контекст (на противагу ідеї створення на базі заводу глобалізованого простору без унікальних характеристик – гіпотеза може бути спростована або буде знайдено гібридне рішення). Через формування локальної ідентичності ми визначимо значущість заводу як для міста, так і для суспільства вцілому.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.