Люди

Франківці можуть змінити місце голосування й у вихідні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах Президента України 21 квітня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

Мешканцям Івано-Франківська для того, щоб змінити місце голосування потрібно до 15 квітня 2019 року включно, подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Івано-Франківської міської ради. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

До таких документів можна віднести довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, проїзні документи, путівка в санаторій, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. (Перелік таких документів не є вичерпним).

Відділ ведення Державного реєстру виборців працює без вихідних.

Графік роботи пн-чт з 8:00 до 17:15 год, пт – з 8:00 до 16:00, сб-нд – з 9:00 до 15:00, обід з 12:00 до 13:00.

Адреса: кабінет 110, вул.М.Грушевського,21 тел. 55-63-69, 55-19-95, 55-20-78

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Державного реєстру виборців

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефон.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.