Люди

Франківці діляться власними ідеями на Startup Crash Test

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ivano-Frankivsk Startup Crash Test #2 – саме так називається подія, яка відбувалася у четвер, 25 лютого, у громадському ресторані «Urban Space». Це вже другий етап Startup Crash Test. Попередній відбувався у січні.

3166-Startup_crash_test9

Мета проекту – дати можливість стартаперам-початківцям продемонструвати свою ідею, перевірити її на міцність та почути відгуки від спеціалістів, а з іншої сторони – це сприяння розвитку місцевих стартап-спільнот.

Для довідки, стартап – це нещодавно створена компанія (можливо, ще не зареєстрована офіційно, але серйозно планує стати офіційною), що будує свій бізнес на основі інновацій або інноваційних технологій, не вийшла на ринок або ледве почала на нього виходити і що володіє обмеженим набором ресурсів.

Стартапи вже впевнено розвиваються як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівнях.

«До кінця року, сподіваюсь, знайдемо таку кількість стартапів, що вони вже не поміщатимуться на цьому демонстраційному листі», – висловив сподівання координатор проекту Ivano-Frankivsk Startup Crash Test, Андрій Хомин. 

Можливість продемонструвати свої ідеї була у трьох команд, які працюють у зовсім різних напрямках. Це «Автоматизована гістологічна діагностика» від Миколи Островського, «Jell», метою якого є покращення комунікації між працівниками всередині компанії від Катерини Фігури та «J-us» (сервіс для пошуку компанії для відпочинку) від Ігора Ребета.

Всі ідеї отримали багато запитань, критики та порад від слухачів. Але як зазначив один із учасників, Микола Островський, критика зайвою не буває.

Найкраща команда отримала від організаторів сертифікат на участь у конференції ‪Unexpected Conference‬- 2016, де зустрінеться із потенційними партнерами, зможе обмінятися досвідом та ідеями, що допоможуть перетворити ідею у проект.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.