Люди

Фантастичний гриб гребінчастий: цікаві факти про нього

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В науці його звуть – герицій, а в народі – мавпяча голова, левова макітра та інше. Колір їжовика може сильно змінюватись: від світло-бежевого до темно-кремового. Він широко використовується в біодобавках, які здатні зміцнювати імунітет. Не дивлячись на свій досить кумедний зовнішній вигляд, їжовик сприяє зміцненню пам’яті та поліпшує роботу мозкових клітин.

Згідно з дослідженнями, він має велику харчову цінність. Він здатний підтримувати організм людини навіть тоді, коли та хворіє на онкологічні захворювання. Наявні в їжовику корисні елементи здатні підтримувати молодість організму та запобігати віковим змінам.

Протизапальні та відновлювальні властивості їжовика

Левова грива розповсюджений як у вигляді харчової добавки, так і у своєму природному вигляді. Його використовують також і в східній кулінарії в якості повноцінного компонента в страві.

Як харчова добавка їжовик сприяє:

  • поліпшенню роботи мозку, допомагає в боротьбі з хворобами Альцгеймера та Паркінсона;
  • боротьбі с депресіями, добавки поліпшують загальний стан, піднімають тонус та настрій;
  • стабілізації роботи нервової системи, є профілактикою інсульту та інших хвороб нервової системи;
  • нормальній роботі шлункової системи, захищає від шкідливих бактерії;
  • покращенню перетравлення їжі, корисні речовини швидше засвоюються.

Серед інших позитивних властивостей відмічають боротьбу з паразитами, в тому числі з сальмонелою. І, мабуть, найголовніше – це загальне омолодження організми. Наявність в складі антиоксидантів запускає всі важливі для організму процеси, а тому числі виробництво таких важливих речовин, як колаген.

Склад та протипоказання

Крім великої кількості вітамінів, які входять до складу грибів, виділяють також :

  • пальмітинову кислоту;
  • треитол;
  • D-арабинитол.

Загальновідомо, що гриби дуже важкі для перетравлення, але їжовик не тільки легко проходить скрізь шлунок. Він рекордно швидко всмоктує всі корисні речовини, як приходять до нас з їжею, та розподіляє їх організмом. Зазвичай біодобавки з цим фантастичним грибом показані людям, які мають проблеми з серцево-судинними та нервовими системами. Зверніть увагу на те, що його наявність значно зміцнює організм та робить його молодшим.

Останнім часом багато розробок ведеться в області онкології. Рак став хворобою століття. Застосування цього рідкісного гриба показало позитивну динаміку у тих, хто його приймав. Зміцнення імунітету призводить до активізації внутрішніх ресурсів організму для боротьби з хворобою. Їжовик активно бореться з захворюваннями, які виникають на фоні появи в організмі шкідливих бактерії, наприклад грибків.

В ході досліджень особливих протипоказань, крім індивідуальної непереносимості виявлено не було. Якщо ви постійно приймаєте якісь ліки, годуєте дитину або вагітні, перед початком прийому їжовика порадьтесь обов’язково з лікарем.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.