Люди

Екзотичні плоди та їхня користь

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Значна частина раціону тих, хто піклується про своє здоров’я, становлять овочі та фрукти. Сьогодні ми можемо дозволити собі є не тільки плоди, які ростуть в наших широтах, але і дари природи з інших континентів. В інтернет-магазині Freshmart ви можете знайти екзотичні овочі, а про екзотичні фрукти та основні відомості про користь деяких з них, ми розглянемо в цій статті.

Екзотичні фрукти давно вже увійшли в наш раціон. Про властивості деяких ми знаємо добре, з іншими знайомі лише з чуток. Давайте розберемося, чому ж вони так корисні.

Багато фрукти, про існування яких ще в недавньому минулому вітчизняний покупець і не підозрював, щільно увійшли в наш раціон. Але якщо про корисні властивості бананів, ківі або ананасів все прекрасно знають, то співвідношення “ціна – якість” деяких екзотичних плодів без Інтернету ми визначити не в змозі.

Наприклад, через великий вміст аскорбінової кислоти і кальцію при серцево-судинних захворюваннях, атеросклерозі або підвищеному рівні холестерину дуже корисний лічі. Це фрукт використовують як ліки від анемії, бронхіту, астми, туберкульозу, а також ряду інших захворювань органів дихальних шляхів. Його корисні властивості можуть впливати і на стан діабетиків. Вчені довели, що всього лише 10 плодів цього фрукта в день здатні нормалізувати рівень цукру в крові. Крім того лічі добре втамовує спрагу.

З луло можна приготувати ароматний сік зеленого кольору з ніжним смаком ананаса, полуниці і помідора. Він містить воду, білки, вуглеводи, клітковину, кальцій, фосфор, залізо, вітаміни групи В, А, С. Луло втамовує спрагу, покращує сон, зміцнює нервову систему. Є хорошим сечогінним засобом, очищає кров. Завдяки великому вмісту фосфору і вітаміну А плід зміцнює нервову систему. Він також знижує вміст холестерину в крові.

З тамарілло готують як страви, які зазвичай готуються з овочів, так і страви, які традиційно готують з фруктів. У тамарілло є велика кількість вітамінів А, В6, С і Е, заліза, калію і немає холестерину і натрію. Його рекомендують тим, хто страждає мігренню.

Плоди черімойі багаті вітамінами. У м’якоті плоду знаходиться майже вся таблиця Менделєєва. Шкірку плода можна підсушити і використовувати її відвар при застуді і пневмонії.

Білками, жирами, кальцієм, фосфором, залізом багата гуава. Вітаміну С в цьому фрукті в 5 разів більше, ніж в апельсині. Плоди гуави вживають для зміцнення лімфатичної системи і підвищення тонусу. Дозрілі плоди їдять з шкіркою – це покращує травлення і стимулює роботу серця.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.