Відео Люди Світ

Екстрасенси назвали причину “кришталевої хвороби” 12-річного калушанина Володі Базюка (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 30 травня, на телеканалі СТБ показали розслідування екстрасенсами причин “кришталевої хвороби” маленького калушанина Володі Базюка. За допомогою до ясновидців звернулися рідні 12-річного Володі. За останній рік хлопчик переніс 30 переломів кісток, які стали крихкими як кришталь.

У шестирічному віці хвороба зробила  кістки хлопчика неймовірно крихкими. Незавершений остеогенез (кришталева хвороба) посадив маленького Володю в інвалідне крісло. Його кістки ламаються при найменшому ударі і навіть під вагою власного тіла.

Оскільки ця хвороба є генетичною, а у Володі вона проявилася вперше у 5-річному віці, родичі хлопчика не виключають потойбічної причини захворювання. У ході розслідування ясновидці встановили, що причиною є родове прокляття від першої власниці дому, в якому нині проживає сім’я.

Екстрасенси провели ритуал зняття прокляття, однак вони не можуть покращити стан здоров’я хлопчика. Все ж вони запевняють, що тепер лікування має покращити стан дитини. Після чергового обстеження лікарі дали надію на одужання хлопчика. Йому потрібно пройти декілька дороговартісних операцій. Вартість кожної сягає 100 тисяч гривень.

Головне, що шанси на одужання є.

Номер моб. телефону мами: (095) 704-47-60
Номер картки ПриватБанку : 4149 4978 6479 1837 Лавринчук Надія Іванівна

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.