Люди

Дві мешканки Прикарпаття днями відзначили свої 100 років

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулого тижня мешканка села Лолин Вигодської громади Анна Тисяк і коломиянка Оксана Горбова відзначили 100-літній ювілей.

Про це повідомляють Вигодська селищна рада та Єдиний центр надання реабілітаційних та соціальних послуг міста Коломиї.

Дві мешканки Прикарпаття днями відзначили свої 100 років

Анна Тисяк

За інформацією селищної ради, Анна Тисяк  народилася 18 грудня 1923 року в селі Лолин. В сім’ї, крім неї, було двоє братів, Анна була наймолодша. Коли їй виповнився один рік, у Першій світовій війні загинув її тато. Під час Другої світової вона стала зв’язковою УПА. Одружилася Анна в 1948 році. Народила чотирьох дітей, але виховати вдалося тільки трьох. У 2005 році овдовіла, у 2013 – поховала сина.

Зараз пані Анна під надійною опікою рідних. У жінки двоє дітей, четверо внуків, п’ять правнучок, один правнук та одна праправнучка.

Привітати жінку приїхав селищний голова Микола Мацалак і його заступниця Оксана Данчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради Віталій Олійник, а також начальник сектору соцзахисту – Лілія Семенишин.

Кожен такий ювілей є гордістю нашої громади. Бажаємо пані Анні прожити ще багато років у здоров’ї та щасті, а найголовніше, під мирним небом, – йдеться у дописі селищної ради.

Читайте також: Долиняни поїхали у Францію на ярмарок і привезли 5 FPV дронів

Оксана Горбова

Коломиянка Оксана Горбова також відсвяткувала 100-річчя. У свої роки жінка зберегла гострий розум, прекрасне почуття гумору і продовжує вести досить активний спосіб життя. Секрет довголіття не відкриває, але харчується простою їжею, щодня вживає яблука та моркву. Молить Бога за мир та швидку перемогу, до якої прагне дожити.

Дві мешканки Прикарпаття днями відзначили 100 років

Горбова Оксана Данилівна народилася в багатодітній сім’ї колгоспників в селі Іванківці, що на Хмельниччині. Після закінчення школи її вивезли до Німеччини. Там вона працювала на заводі, біля печі з виготовлення протигазів. Після звільнення повернулася в рідне село.

Невдовзі Оксана поїхала вчитися в Коломийське медичне училище. Після закінчення працювала медсестрою в дитячих садках до пенсії. Але й потім продовжувала працювати в Будинку малюка у Надвірній. На обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома перебуває з 2006 року.

Читайте : Хочу збитий танк. Як у Рожнятові дві жінки купили по дрону-камікадзе для військових

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.