Люди

Два франківських магазини повторно оштрафують за продаж алкоголю дітям (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Днями представниками робочої групи зафіксували факти продажу алкоголю неповнолітнім у магазинах «Пальміра», на вулиці Чорновола, та «Магнолія», що на Довгій.

У липні цього року магазини уже притягувалися до відповідальності за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім.

«За даними фактами представниками КП «Муніципальна Варта» складено протоколи за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також відібрано пояснення у продавців», – йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці «Тверезий Франківськ».

Також там нагадують, що відповідальність за продаж алкоголю передбачає штраф для продавця, який коливається в діапазоні від 1700 грн до 6800 грн і визначається адміністративною комісією. Матеріали справи скеровуються до Державної фіскальної служби, яка накладає штраф на підприємця у розмірі фіксованої суми 6800 гривень із правом позбавлення ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами.

«Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними», – йдеться в дописі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.