Люди

Друге народження. Франківець Ігор Леочко рік тому переніс операцію з трансплантації родинної нирки (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Здоровий, щасливий та енергійний. Минув рівно рік, відколи франківцю Ігорю Леочко зробили першу в області операцію з трансплантації родинної нирки. Пересадку, яка дозволила хлопцеві повноцінно жити, здійснили в Центральній міській клінічній лікарні.

Тоді на допомогу місцевим медикам приїхали колеги зі Львова. Оперативне втручання тривало 5 годин. І той день, переконує Ігор, для нього став наче другим днем народження, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

До операції три рази на тиждень у мене був діаліз по чотири години, – каже Ігор Леочко. – Я надіявся, що настане колись цей час і мені зроблять операцію. Мені ще й так пощастило, що зробили в місті не довелося нікуди їхати, ще й з татом була гарна сумісність.

Аби повернутися до повноцінного життя, каже Ігор, знадобилося пів року. Після чого, як і обіцяв, почав здійснювати свою давню мрію – подорожувати.

Зміни відбулися і в самій лікарні. З того часу, кажуть в ЦМКЛ, один із ключових відділів реорганізували у міський Центр нефрології, діалізу та трансплантації. Та встигли провести ще одну подібну операцію.

Читайте до теми: Операційні столи й пудинг на фронт. Як німецька благодійна організація допомагає Франківську та Україні

Тим часом франківські медики й надалі продовжують працювати над розвитком трансплантології. І вже готуються знову рятувати життя. Адже на свій шанс отримати новий орган чекають ще багато прикарпатців.

«Спекотний серпень» – гаряча пропозиція від «Репортера»!

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: