Відео Люди Світ

До міського суду принесли сім повісток. Усі забрала заступник голови (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 7 травня, представники військкомату спільно із бійцями АТО прийшли до Івано-Франківського міського суду, аби вручити військовозобов’язаним працівникам повістки. Документи адресовані тим працівникам міського суду, які станом на 7 травня не прибули на медичну комісію.

IMG_3027

Як відомо, обласний військовий комісаріат спільно із міським ініціював своєрідні рейди – повістки розносять у підприємства та державні установи, спільно із міліцією та бійцями АТО.

IMG_3033

Сьогодні повістки принесли сімом працівникам міського суду – Станіславу Бородовському, Роману Мельничуку, Дмитру Руденку, Олександру Бойчуку, Олегу Шамотайло, Роману Хоростілю та Володимиру Поповичу.

До теми. Франківським податківцям вручали повістки прямо на роботі (ФОТО, ВІДЕО)

IMG_3032

Нас запросили у приймальню голови суду, та одразу ж попередили, що його наразі немає. Спочатку до нас прийшов керівник апарату суду – Володимир Оліяр.

Він пообіцяв привести сімох працівників, яким мають вручити повістки. Не дочекались. Через хвилин 40 прийшла заступник голови міського суду Наталія Деркач. Вона не погодилась, аби працівникам суду особисто вручали повістки.

“У нас маса людей на лікарняному, у відрядженні або працюють, я не готова зараз зв’язатись із кожним, – сказала вона. – Я виконую обов’язки голови суду і можу взяти ці повістки, щоб вручити їх тим особам”.

Нам надали копію наказу про надання відпустки Роману Мельничуку. Документ датований вчорашнім днем, а відпустка – дев’ять днів від сьогодні. Певно, співпало…

IMG_3029

Мельничук отримає повістку 16 травня, після закінчення відпустки. Шістьом іншим Наталія Деркач пообіцяла передати повістки особисто.

Write A Comment