Люди Світ Фото

До Франківська з обладнанням на півмільйона та реанімобілем приїхали 17 американських лікарів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До Франківська приїхали 17 американських медиків, які протягом тижня обмінюватимуться досвідом з українськими колегами, оперуватимуть та консультуватимуть пацієнтів. Окрім цього, гості з США привезли спеціальне обладнання для кардіологічних і пластичних операцій, для інтенсивної терапії та різноманітні розхідні матеріали.

1464597054_img_1358_novyy-razmer

Американець українського походження, лікар-хірург з Чикаго Маркіян Кузич розповів, що їхня група їздить світом з медичними місіями. Ідея поїздки в Україну з’явилася два роки тому, коли місія була у Південній Америці. Окрім обладнання, міській клінічній лікарні подарували також реанімобіль, ключі від якого Маркіян Кузич передав міському голові Івано-Франківська Руслану Марцінківу.

13335644_1110116932344721_8290028122842496768_n

«Ми отримали не лише машину швидкої допомоги, а й медичне обладнання на суму понад півмільйона доларів, – підсумував міський голова. – Це дуже потрібна підтримка нашому місту від української діаспори, яка піде як в центральну міську клінічну лікарню, так і в інші медичні заклади. Ми дякуємо нашим друзям за те, що вони з нами й підтримують в нелегкий час.»

1464597020_img_1375_novyy-razmer

Нагадаємо, що протягом останнього року значну допомогу від колег з США отримав підрозділ, в якому проходить військову службу головний лікар Центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк.

„Приїхали два хірурги, які оперуватимуть органи черевної та грудної порожнини, уролог-онколог, який займається урологічною онкологією та урологією, лікар-онколог, який займається онкологією та хірургією, відомий пластичний хірург, який займається дефектами шкіри, кістковими проблемами, естетичною косметологією та дефектами після травм, опіків, родових вад, – наголосив Тарас Масляк. – Також лікарі терапевтичного напрямку разом з нашими лікарями проводитимуть консультативно-методичну роботу по різних напрямах – гастроентерологія, ендокринологія, тощо.”

1464597083_img_1341_novyy-razmer

З понеділка, 30 травня, франківці можуть звертатися у приймальний покій Центральної міської клінічної лікарні і їх скерують на консультацію до американських спеціалістів. Бажано мати з собою результати аналізів, або рентген- обстежень, заключення лікарів, які вас консультували раніше.

Write A Comment