Люди Фото

Для франківських безхатьків провели акцію “День здоров’я”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 30 квітня, у Івано-Франківську спеціалістами міської поліклініки №2, спільно з будинком нічного перебування, провели акцію „День здоров’я”, під час якої медичне обстеження пройшли як безпритульні міста, так і мешканці прилеглих будинків.

9

У різних мікрорайонах міста медики проводять обстеження, роблять флюорографію, щоб запобігти туберкульозу, вимірюють рівень цукру у крові, що дозволяє виявити на ранніх стадіях цукровий діабет та тиск для виявлення первинних гіпертоній, проводять тести на гепатит і на СНІД.

1

Значну кількість людей, які приписані до будинку нічного перебування, складають ті, хто нещодавно вийшов з місць позбавлення волі. У них часто виявляють туберкульоз, СНІД, венеричні захворювання, пневмонії, різні шкірні захворювання.

“Спільно із міською поліклінікою №2, ми вирішили провести акцію для виявлення соціально небезпечних захворювань, адже категорія осіб, яких ми обслуговуємо, є найбільш вразливою до туберкульозу, – каже керівник закладу Іван Боберський. – Усі, хто приходить до будинку нічного перебування, отримує направлення до поліклініки, проходить обстеження, лягає при потребі до лікарні”.

4

Протягом тижня соціальні працівники повідомляли безпритульних про проведення акції, тому чимало людей прийшло сьогодні, щоб отримати додаткові консультації медичних працівників.

В цілому, на обліку будинку нічного перебування є приблизно 60 чоловік. Наразі на ночівлю щодня приходять 15-20.

Протягом сьогоднішньої акції провели флюорографію 43 особам, з них виявили підозрілих на tbc – 10 чоловік, котрі направлені на дообстеження в МП №2.

Обстежили на В 20 – 54 чоловік (позитивних результатів немає); на цукровий діабет: вміст цукру в крові – 54 осіб, виявлено підвищений рівень цукру у 14, усіх їх направлено на дообстеження. На гепатит перевірили 10 чоловік, захворювання не виявили.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні