Люди Фото

Для Бога я створю найкраще. У франківській катедрі відкрите журі оцінило майже 1700 робіт маленьких художників (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кожен відвідувач катедри отримав 5 наліпок і впродовж трьох годин міг відзначити найкращі робіти на свій смак. Ті малюнки, що наберуть найбільше таких наліпок, потраплять до каталогу та мандрівної виставки.

У середу, 1 травня, у катедрі виставили на огляд майже 1700 робіт маленьких художників з 17 областей України, а також Румунії, Угорщини, Хорватії, Болгарії. Відкрита оцінка робіт відбулася для вже традиційного конкурсу “Для Бога я створю найкраще”.

Конкурс організовує вже не вперше Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, Івано-Франківська державна дитяча художня школа та Івано-Франківська Католицька школа-гімназія св. Василія Великого.

Роботи представлені в найрізноманітніших жанрах: колажі, скульптура, графіка, живопис. Кожен глядач може спробувати себе в ролі члена журі та оцінити роботи. Та найважливіші рішення прийматиме комісія з 8 осіб.

“Усі твори – на християнську тематику. І це чудово, адже діти мають можливість у власний спосіб зобразити свої перші духовні пошуки. І ці твори настільки щирі та яскваві, що вартує роздивитись кожен з них”, – каже міський голова Руслан Марцінків”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.