Люди

Дітей з порушенням слуху запрошують на безкоштовне навчання з робототехніки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
1 березня о 10.30 у «Робоклубі», що знаходиться в Івано-Франківську, розпочинається навчання з робототехніки та візуального програмування для дітей з порушеннями слуху в рамках другої частини проєкту «KidsDO-2».

Впродовж жовтня-грудня команда «Робоклубу» успішно реалізувала першу частину проєкту – «KidsDo». 12 дітей з порушеннями слуху відвідали безкоштовні інтегровані заняття з робототехніки та візуального програмування на базі конструкторів серії Lego Education.

Наразі розпочинається реалізація наступного навчального модулю, який триватиме 3 місяці. Ініціатива проєкту «KidsDo-2» є цінною для міста, адже надається можливість отримувати знання у корисній сфері тим дітям, в яких до цього такої можливості не було. Також проєкт підвищує увагу громади до прав кожної дитини мати вільний доступ до технічної освіти, особливо дітей з різними освітніми потребами.

«KidsDо-2» реалізується в рамках ґрантової програми Urban Space 100 та у співпраці з Івано-Франківським Інклюзивно-ресурсним центром. Навчання відбуватиметься в приміщенні ГО «РобоклубІФ», що знаходиться в інноваційному центрі Промприлад.Реновація.

Для довідки: Ґрантова програма від Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проєктів з розвитку Івано-Франківська. Тематика може бути різною, проте всі проєкти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в місті Івано-Франківськ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.