Минулої неділі відбувся «Перший Яремчанський бізнес-форум». Основною метою такого зібрання є можливість створення платформи для діалогу ділової еліти, інвесторів, громадського сектору та місцевої влади краю заради активізації місцевого економічного розвитку, пише ГК.
Один із доповідачів, кандидат економічних наук, директор Департаменту зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк навів приклад невеличкого польського містечка Криниця, куди щороку приїжджає понад 3000 людей на міжнародний економічний форум.
«Чому щось схоже не зробити в Яремчому? – продовжив спікер. – Всі передумови на Яремчанщині для цього є».
Романюк також зауважив, що Карпатський регіон має чудові шанси стати інвестиційно привабливим краєм і від цього треба відштовхуватися, плануючи стратегію розвитку наших населених пунктів.
На форумі виступив і експерт з інвестиційних стратегій і грантових програм, директор Агенції місцевого розвитку міста Бурштин Олександр Бабій. Фахівець зазначив, що насамперед проекти зі збереження довколишнього середовища є сьогодні пріоритетними для Яремчанщини.
На форумі теж виступив яремчанський підприємець Андрій Дзвінчук, який розповів про співпрацю влади і бізнесу, а власниця готелю «Коруна» села Татарів акцентувала увагу на викликах та проблемах інвестора на Яремчанщині.
У планах організаторів зробити бізнес-форум в Яремчому традиційним.
Comments are closed.