Люди

Дев’ятирічна Дарина Перхулин з Чернієва обрізала волосся, аби допомогти ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Дарина Перхулин вирішила продати 50 см свого волосся, аби купити пічку для військових. Мама дівчинки Ірина Перхулин каже, цю ідею її донька виношує від початку великої війни, пише Репортер.

Дарина Перхулин

В березні Дарина побачила по телевізору, що якась дівчинка обрізала волосся та купила каску для військового, ─ розповідає Ірина. ─ Тоді вона вирішила, що теж хоче пожертвувати своїм волоссям. Ми її відмовляли, позаяк восени в неї було перше причастя, думали, що до того часу вона своє рішення змінить. Але вона поставила собі мету, аби допомогти Збройним силам України, і ми мусимо її підтримувати.

Ірина Перхулин

Загальна довжина волосся Дарини ─ 80 см. Дівчинка погодилась зрізати 50 см, а на зароблені гроші, приблизно 7 тис грн, купити тактичну пічку для військових. Дві такі пічки вона вже бійцям передала.

Даринка волонтерить з початку повномасштабного вторгнення, ─ розповіла мама дівчинки. ─ Спершу ходила до місцевої школи та допомагала плести маскувальні сітки. Потім побачила, що чоловік возить машини на передову і буває, що не вистачає грошей на пальне, тож вирішила робити патріотичні бокси та браслети, малювати картини і це все продавати. Окрім того, вона шиє солдатам обереги. Якось прийшла до мене і каже: «Мамо, я хочу таємно волонтерити. Нас вчили, що добро повинно робитися в тиші».

Сама ж Дарина Перхулин каже, що кожен вечір молиться за перемогу, а за волонтерство взялася, бо хоче бути як тато.

Мій тато волонтер і він їздить в гарячі точки. Я ним дуже пишаюся і хочу бути як тато ─ волонтером і допомагати ЗСУ. Я вже знаю, що таке війна, як гинуть невинні діти, як солдати віддають душу, аби нас не бомбили, ─ говорить дівчинка. ─ Зараз дуже тяжкий час і я вирішила, що маю допомогти. Продавала прапорці, магнітики, плела браслети, малювала картини, а зараз вирішила ─ обріжу волосся. Для мене краса не головне. Головне ─ купити автономну пічку, аби солдатам було тепло і швидше була перемога. Сподіваюся, що інші діти візьмуть з мене приклад.

Заступник голови благодійного фонду «Власними зусиллями» Андрій Коваль розповідає, що Даринка дуже часто передає кошти волонтерам, коли ті везуть автівки та гуманітарну допомогу на Схід.

Даринка неодноразово віддавала нам кошти, які отримувала за свої вироби, ─ каже Андрій. – Наприклад, в нас була одна поїздка, яку повністю профінансували діти з Чернієва. Ця підтримка є дуже значущою і кожен донат важливий.

Андрій Коваль

Авторка: Ірина Гаврилюк

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.