Люди Світ

Держкіно профінансує музичний фільм режисерки з Франківська Надії Парфан про хор комунальників

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього року експертна комісія Держкіно отримала до розгляду рекордну кількість робіт – 289.

78 стрічок із 162 отримали прохідний бал (37) і стали переможцями Десятого пітчингу. На їхнє виробництво держава виділить понад 600 млн грн, пише Детектор медіа.

Серед неігрових фільмів фінансування отримав проект «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» продюсерів Іллі Гладштейна та Юлії Синькевич, і режисерки Надії Парфан. Комісія оцінила стрічку в 39,17 балів. Бюджет стрічки – 1069 тис грн. Його повністю покриє Держкіно.

“Неймовірний досвід. Стрес, нерви, напруга, пряма трансляція в інтернет – справжній X-фактор. Дуже сильні колеги-суперники – вважаю за честь конкурувати з цими людьми. І справді приємно бачити, як з нашого кіноболотця проростає реальний професіоналізм”, – написала у Facebook Надія Парфан, яка представляла фільм на пітчингу.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»  – це музичне кіно про хор комунальників. Надія працює над цим проектом більше року.

“Це має бути гуманістична історія. Хочу показати, хто ці люди, їх повсякденний героїзм. Вони важко працюють щодня, щоб в наших оселях було тепло”, – говорить режисерка.

Найвищий бал  44,22 – у фільму «Ковчег» Крістіана Жерєгі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.