Люди

Де купити аудиосистему

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У наш неспокійний час немає нічого кращого, ніж усамітнитися в кімнаті з хорошою стереосистемою, дістати давно забутий CD, а ще краще – улюблену стару платівку, і зануритися в чарівний світ мистецтва. Тяга до аналоговій техніці можна порівняти зі спробою знайти щось ґрунтовне, незмінне. Стереосистема не тільки викликає ностальгію, але і являє собою якийсь символ вічних цінностей. На сайті rcn.com.ua можна знайти багато різноманітної аудіо техніки за доступною ціною. Представлені нові та б/у варіанти, тому ви можете зекономити на покупці будь якого елементу.

Так що ж отримує покупець, купуючи класичне стерео замість багатоканального і універсального домашнього кінотеатру? Чи є суттєві переваги стереосистеми перед ДК? Перш ніж відповісти на ці та інші питання, необхідно познайомитися з двома ідеологіями сприйняття музики і звуковідтворювальної апаратури.

Перша ідеологія – аудіофільских, вона ставить на чільне місце звук. Підхід аудіофіли до нього максимально схожий на науковий. Звучання розкладається на безліч аспектів: сцена, динаміка, локалізація, дозвіл, тональний баланс і т. П. На підставі цього визначається ступінь досконалості системи і звуку. Аудіофільских техніка – це значна частина всієї виробленої нині Hi-Fi і Hi-End апаратури. Більшість видань, що спеціалізуються на аудіотехніки, використовують саме аудіофільских ідеологію і термінологію як найбільш логічну, зриму і комерційно вивірену. До типово аудіофільских брендам, на мій погляд, відносяться Rotel, Yamaha, JBL, B & W, Denon, Harman Kardon, Musical Fidelity, JM Lab, KEF, Bryston, Aleks, McIntosh, Magnat і багато інших.

Друга ідеологія – меломанським. З цієї точки зору система сприймається як єдиний засіб для відтворення музики, а критерій оцінки – точність відображення художнього змісту твору. Меломанським вимоги до техніки прості, але гранично строгі. Лише невелика частина виробників здатна виготовляти компоненти і акустику, які без втрат доносять до слухача інтонаційну гру і емоційну подачу музикантів. Цим вимогам, на мій погляд, відповідає продукція наступних фірм: Audio Note, System Audio, Rega, Dynaudio, Triangle, Cambridge Audio, NAD, Sherwood, Monitor Audio і інших.

Перед покупкою будь-якої аудіотехніки потрібно розуміти, чого саме ви очікуєте від неї. Саме тому одразу визначайтесь, а вже потім підшукуйте необхідний прилад.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.