Люди

Цигарки домашні – “Бандерівські”. Калуські волонтерки крутять щодня по 3000 дзиґарів на передову (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Волонтерки Спілки української молоді Калуша отримали допомогу від Германа Веха, голови організації “Баварсько-українське коло друзів” – тютюн і гільзи.

У Германа Веха до України й до Калуша — особливе ставлення. Ще з 1995 року він разом із друзями неодноразово допомагав громаді через організацію “Червоний Хрест”. Поставляли гуманітарний вантаж, у тому числі й обладнання для облаштування денного стаціонару Калуського міського центру надання первинної медико-санітарної допомоги у 2016 році. Усього благодійник побував у місті вже 120 разів, пише Репортер з посиланням на Вікна.

Читайте також: Батьки Героя Небесної Сотні Романа Гурика опікуються маленькими переселенцями з Харкова (ВІДЕО)

Нещодавно відвідавши Калуш, Герман Вех склав пожертву у розмірі 45 000 гривень на потреби ЗСУ на благодійному ярмарку, який організувала Спілка української молоді.

А днями волонтерки отримали від благодійника 55 кг тютюну та 50 000 гільз і нові машинки, завдяки яким крутять цигарки для захисників України.

“Щодня наша невелика групка дівчат-волонтерок виробляє своїми ручками близько 3000-4500 цигарок для військових на фронт. Ми, коли починали, навіть не сподівались, що наша допомога буде мати такий попит. Але після основної роботи ноги самі несуть туди, де дзижчать машинки, лунають жарти і діляться новинами з фронту від рідних і з інтернету, — каже волонтерка Леся Дутка. — Машинки часто не справляються з таким об’ємом роботи, ламаються, тож ремонтуємо, зліплюємо з двох одну або купуємо нові.

До теми: У Франківську потрібні волонтери плести маскувальні сітки

Тютюн і гільзи швидко закінчуються, кажуть волонтерки, адже військові замовляють часто і багато.

Хто бажає допомогти — телефонуйте (099) 094-11-17.

Допомогти фінансово волонтерам Спілки української молоді можна за наступними реквізитами:

Картка Приватбанку — 5168742231157094.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.