Люди

Чому варто придбати миючий пилосос

Google+PinterestLinkedInTumblr

Те, що в квартирі крім звичайної процедури знищення пилу і сміття потрібно проводити ще й вологе прибирання знають, звичайно, все. Причому бажано це робити не менше одного разу на тиждень. Але на неї, на жаль, не завжди вистачає часу.

Оптимальним рішенням у такому випадку буде миючий пилосос ціна якого вже давно доступна. Вигоду в порівнянні зі звичайним апаратом видно неозброєним оком: з його допомогою легко зробити вологе прибирання не вбиваючи на неї окремий час, він прекрасно підходить для килимів на штучних (латексної) основ, кахельної плитки або кам’яній поверхні.

Правда, не рекомендується піддавати дії вологи натуральні килимові покриття і паркет – вони можуть втратити свій зовнішній вигляд.

Як працює миючий пилосос

Принцип дії агрегату нескладний. У пилососа є два окремих резервуара, в перший з них заливають воду і миючий засіб. Ця суміш подається по шлангу і під тиском рівномірно розподіляється по насадці, забезпечуючи ефективну чистку.

У другий резервуар всмоктується вже відпрацьована рідина, ніяк не змішуючись з чистою водою, і видаляється по завершенню збирання.

Для кого миючий пилосос

Миючий пилосос підійде і для сухого чищення, хоча деякі вважають, що звичайний апарат для цих цілей підходить набагато краще. Так, цілком можливо, що у простого пилососа якість сухого прибирання буде вище, але різниця не така велика.

Купуючи таку машину в АЛЛО, ви отримуєте «2 в 1″, здорово економите час і сили, а доданий набір різних насадок дозволяє провести дійсно якісне прибирання.

У мінімальний набір насадок зазвичай входять пристосування для очищення скла, меблеві насадки, насадки для загальної вологого прибирання, вантуз, а взагалі їх кількість залежить від класу моделі і ціни.

Переваги миючого пилососу

До основних можна віднести наступні:

  • Можливість проведення двох типів прибирань – сухого та вологого, всього лише одним апаратом.
  • При митті підлоги не потрібна швабра, не потрібна постійна зміна води, як у відрі.
  • Можна почистити кахель або раковину у ванній кімнаті – досить лише змінити насадку.
  • Дуже просто зібрати пролиту рідину, не вдаючись до ганчірки.
  • Можна без проблем збирати велике сміття.
  • Дуже зручно мити скло, причому, не підводячись на підвіконня.

Отже, як бачите, в придбанні миючого пилососа є сенс, але остаточно вирішувати, звичайно, тільки вам.

Головне, зверніть увагу при виборі, чи входять в комплект необхідні вам насадки, чи влаштовують вас розмір та вага.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.