Люди Світ Фото

Четверо мешканців “Дому Сірка” шукають люблячих господарів (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

“Репортер” продовжує спільний проект із волонтерами “Дому Сірка“. Щотижня ми публікуємо фото з історіями про мешканців притулку, які найбільше потребують допомоги.

Дім Сірка – молода організація, що об’єднала волонтерів, які опікуються тваринами міста вже декілька років. Волонтери благодійної організації займаються годуванням, лікуванням, стерилізацією та пошуком господарів для безпритульних тварин.

Цього тижня четверо песиків чекають на своїх нових господарів.

1. Малечу забрали з Павлівського притулку. Їй 4 місяці, смугаста, невеличка, дуже ніжна, привита. Також є її сестричка – повністю руда, але трошки більша за розмірами. Якщо хочете прихистити руденьку: 0997042946.

Дім Сірка,волонтери,Франківськ,допомога

2. Майя, 2,5 роки. Окрас – білий з коричневими вушками. Розмір – до коліна. Майя – весела, енергійна собака. Дуже дружелюбна та зовсім не агресивна. Метис стаффа. Дівчинка чекає на люблячих господарів! Звертайтеся за телефоном: 0992075179 – Іра.

Дім Сірка,волонтери,Франківськ,допомога

3. Бородачка, яку волонтерам вдалось вилікувати від чумки, шукає вірних господарів! Дівчинці 7 місяців, за розмірами трохи менша за спаніеля! Вакцинована,стерилізована! Контакти: 0997042946

Дім Сірка,волонтери,Франківськ,допомога

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.