Люди

Четверо франківських школярів стали стипендіатами Президента України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вісім учнів Івано-Франківської області стали стипендіатами Президента України, четверо з них – іванофранківці.

Про це інформує Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Стипендіатами стали:

Уляна Павлучинська, учениця 10 класу Української гімназії №1.

У 2017-2019 р.р. учениця стала переможцем Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови і літератури, історії, англійської мови; посіла ІІ місце в IV етапі Всеукраїнської олімпіади у 2018 р., а в 2019 р. виборола абсолютне І місце в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, ІІ місце в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури.

Також є переможцем ІІ, ІІІ та IV етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка (ІІІ місце) у 2019 році.

Цього ж року стала переможцем ІІ етапу конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН (фольклористика). У складі команди гімназії посіла ІІ місце у всеукраїнському етапі турніру з географії.

Дарія Чернявська, учениця 11-Б класу СШ №5 з поглибленим вивченням  німецької мови.

Переможниця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (1 місце) у 2019 р. Щорічно нагороджувалася Похвальним листом. Є переможницею шкільних, міських, обласних Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів.

На ІІ етапі олімпіад 2017-2018 н.р. зайняла 1 місце з німецької мови, 2 місце з правознавства і хімії; на ІІІ етапі – друге місце з німецької мови.

Є переможницею обласного літературного  конкурсу  ”Так ніхто не кохав”  (2 місце) і Всеукраїнського літературного конкурсу  ”Тверезе життя’’ (3 місце).

У 2018-2019 н.р. переможець ІІ, ІІІ, ІV етапу (1 місце) Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови. І посіла 2 місце на ІІ етапі олімпіади з української мови та літератури.

У 2019-2020 н.р. переможець ІІ етапуВсеукраїнськоїучнівськоїолімпіади з німецької мови (І місце), з української мови (ІІІ місце) та мовно-літературного конкурсу імені Петра Яцика (ІІІ місце).

У березні 2019 р., стала фіналістом регіональних Міжнародних дебатів “Молодь світу дебатує’”, який проводиться німецькою мовою. Захоплюється вивченням іноземних мов, спортом та музикою.

Грає на 4 музичних інструментах: сопілці, фортепіано, саксофоні.

Антон Перепелиця, учень 10 класу СШ № 11, – здобув абсолютну першість у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії та виборов диплом третього ступеня з економіки.

Антон Перепелиця з Русланом Марцінківим, фото Павла Пивовара.

Усі олімпіади, в яких брав участь школяр, були для нього успішними. З першого класу відмінник навчання. Перший успіх прийшов у 7 класі – призове місце на обласному етапі олімпіади з математики.

Навчаючись у 8 класі, учень спробував себе у олімпіаді з астрономії. Участь у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії (2018 р.) дала змогу отримати диплом 3 ступеня, демонструючи знання на рівні з десятикласниками. У 9 класі (2018-2019 н.р.) Антон спробував себе у 10 міських та в 7 обласних олімпіадах. Результат – 17 призових дипломів.

Найцікавішими і найсуттєвішими стали перемоги з економіки та астрономії, адже цих предметів у шкільній навчальній програмі 9-класників ще нема. І тільки неабияка самостійна праця привела до успіху на IV етапі Всеукраїнських олімпіад. Абсолютна перемога з астрономії серед десятикласників (диплом першого ступеня) дала Антону путівку на міжнародну олімпіаду з астрономії та астрофізики, де став  переможцем, завоювавши бронзову медаль (диплом ІІІ ступеня). Стипендіат міської ради у 2019 році.

Антон чудово грає на саксофоні та сопілці. З відзнакою закінчив дитячу музичну школу №2.

Остап Шийка, учень 11 класу Ліцею № 23 ім. Р. Гурика.

Остап зарекомендував себе здібним учнем, проявляючи особливий інтерес до природничих дисциплін. У 2018-2019 н.р. учень став переможцем IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, зайнявши І місце.

Остап Шийка (ліворуч) в Лондоні, науково-практична школа з хімії та біології.

Остап є переможцем конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, зайняв І місце в І етапі,  ІІ місце в ІІ етапі (секція екології). Добре володіє англійською мовою. Цікавиться мистецтвом, закінчив музичну школу по класу фортепіано.

Учасник Івано-Франківського муніципального хору хлопчиків та юнаків «Вівчарик». Любить спорт, 10 років займається плаванням в ДЮСШ «Олімп».

Б’ють – кричи і набирай «102». Як франківські копи допомагають захиститися від домашнього насильства

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.