Люди

Через льодовий затор у Словаччині Ужгороду загрожує підтоплення (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Льодохід на річці Уж, залишки якого проходять через Закарпаття, застопорився на території сусідньої Словаччини, і на 15 годину утворився велетенський затор із льодових брил загальною довжиною 5 км, пише НВ.

Про це повідомляється на сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

“Затор починається біля сіл Лікарівці, Пінковці та Загор Кошицького краю (Словаччина) і закінчується біля с. Сторожниця Ужгородського району. Якщо Словаччина не вживе термінових заходів щодо розблокування льодоходу, вода в Ужі стрімко підніметься й може затопити частину Сторожниці й Ужгорода”, – зазначає Москаль.

Відео: Льодохід на річці Уж

У Словаччину терміново виїхав начальник Басейнового управління водних ресурсів р. Тиса Володимир Чіпак, який разом зі словацькими водниками огляне ситуацію на місці.

“За необхідності Закарпаття в будь-який момент готове відправити в Словаччину свої піротехнічні бригади для підривних робіт і розблокування льодоходу. Паралельно здійснюється постійний моніторинг льодоходу в сусідніх Угорщині та  Румунії. Ситуація знаходиться під постійним контролем ОДА”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Закарпаття потерпає від повені. Так, 4 лютого в Іршавському, Тячівському, Перечинському, Рахівському, Мукачівському, Хустському та Виноградівському районах Закарпаття були підтопленими 276 дворогосподарств та 649,3 га сільгоспугідь.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні