Люди

Церква в Івано-Франківську вкотре допомогла батальйону “Айдар”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З благословення Архієпископа та Митрополита Кир Володимира Війтишина батальйону “Айдар” від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ за сприянням і підтримкою економічного відділу Архієпархії надано чергову допомогу. Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.
ArticleImages_57099_АТО

Бійці отримали спеціальні планшети з прошивкою для орієнтування в місцевості, інтернет-роутери, гарнітуру BUETOOTH та проплачені послуги зв язку на 6 місяців від “інтертелекому”.

Як стверджує Економ Архієпархії прот. Михайло Клапків такі технічні засоби допомогли вийти з так званого “Іловайського котла” тим бійцям, котрі мали їх в користуванні тому дана ініціатива і її реалізація є важливою для військових в зоні АТО.

Також було придбано повних шість комплектів якісного зимового одягу, виготовленого в США (берци, костюми, куртки, термобілизна, термоноски, шапки, флісові рукавиці).

Після закупівлі дані речі були вручені одному з бійців батальйону “Айдар”, котрий найближчим часом має повернутись в зону бойових дій для захисту нашої Батьківщини.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні