Люди

Бурата від гуцула та ікра на калуському пиві пройшли відбір на проєкті “Мастер Шеф”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В 1 випуску нового сезону шоу “Мастер Шеф”учасники дивували неординарними стравами, які складно приготувати за 45 хвилин. В наступний етап пройшли двоє прикарпатців – Богдан Матійчук та Віктор Волошин.

Гуцул Богдан Матійчук представив на вирок суддям бурату власного виробництва, а калушанин Віктор Волошин – тартар з телятини з ікрою на калуському пиві, пише Репортер.

Богдан Матійчук, якого представили на сторінці проєкту як Данко, родом з Франківщини. Нині він працює в одному із ресторанів Львова – на посаді сировара і шефа на піці.

“Мені завжди було цікаве сироваріння. Я – гуцул і це в мене в крові”, – говорить Богдан.

На конкурс представив бурату власного виробництва. Презентуючи страву суддям зазначив, що абсолютно всі продукти зроблені ним самим.

Те, що ви розвиваєте українське сироваріння — неймовірно важливо. Ваша бурата набагато смачніша за ту, яку я куштував в Італії, – сказав свій вердикт суддя “Мастер Шеф” Ектор.

Усі троє суддів підтримали участь Богдана в шоу.

Калушанин Віктор Волошин розповів, що на момент вторгнення перебував у Херсоні, коли почалася повномасштабна війна. В окупації пробув 60 днів. Вибиратися було доволі небезпечно і складно. Проходив 68 блокпостів, а 200 км їхав 18 годин. Каже, його ледь не розстріляли за калуську прописку.

Переїхав до Херсону, бо його дружина – з Херсона. Каже, хотіли бути ближче до моря. Але встигли прожити там лише пів року.

Вперше приготував борщ в 5 років і до 29 років так і продовжив готувати, – говорить Віктор.

Віктор приготував тартар з телятини з ікрою з калуського пива в українській подачі. Судді відзначили концептуальну подачу страви Віктора, продуману до деталей.

Ваша страва доводить, що ми не дарма ризикнули знімати цей сезон. Саме заради таких  шедеврів української кулінарії ми тут і зібралися, – каже суддя “Мастер Шеф” Ярославський.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.