Люди

БУР шукає волонтерів для облаштування житла для переселенців на Франківщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Коломиї триває БУР-табір — волонтери переоблаштовують колишній дитячий садок у прихисток для 60 людей, які покинули свої домівки через повномасштабне вторгнення рф в Україну. Представники програми “Будуємо Україну Разом”, які є організаторами табору, просять долучатися до ініціативи жителів Івано-Франківська та інших міст.

БУР Коломия новини Прикарпаття

Кілька команд із понад 150 волонтерів уже демонтували зайве, переплановували простір та почали облаштування стін. Цього таборового заїзду волонтери зосередяться на стінах: від ґрунтування і шпаклювання “стартом”, до нанесення “фінішу” та фарбування. На подальших заїздах буде завершено всі внутрішні роботи й умебльовано дві кімнати: дитячу та спільний простір.

Читайте: Вулик змістів і взаємодопомоги. Як коломияни та приїжджі об’єдналися, аби стати сильнішими (ФОТО)

Приєднатися до БУР-табору можуть всі охочі віком від 18 років, які мають бажання допомагати. Для цього треба заповнити анкету за цим посиланням. Проживання, харчування та вартість доїзду (за наявності квитка) беруть на себе організатори, повідомляють в організації.

Проєкт реалізують завдяки програмі польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Польщі.

Що відомо

“Будуємо Україну Разом” — волонтерський рух української молоді. Програма “БУР” виникла у 2014 році як волонтерська акція Української освітньої платформи (тоді Львівська освітня фундація) з відновлення житла в Краматорську після його звільнення від російської окупації. Відтоді учасники програми допомагають створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для сімей, які цього потребують. Місія руху — формувати довіру, відповідальність та спроможність серед української молоді.

Нитка за ниткою. Історія про людей, кікімори та коломийський поїзд

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.