Люди

Бізнес і страйкбол. Як гра змінила життя коломиянина Олександра Потеряйла

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Майже щодня Олександр Потеряйло долає півсотні кілометрів, щоб добратися у Франківськ. Тут він має власний бізнес. Ввечері повертається до Коломиї, адже там на нього чекає сім’я: дружина і дві доньки. страйкбол

Чоловік каже, нерідко трапляється так, що коли їде з дому, діти ще сплять, а коли повертається – вже бачать сни. Однак Потеряйло – амбітна людина, яка прагне постійного розвитку і намагається бути хорошим сім’янином. страйкбол

Олександру Потеряйлу – 34, він успішний бізнесмен. Власник магазину тактичного спорядження «Strikeshop» і  співласник ще двох магазинів у Франківську. «Strikeshop» Олександр вважає справою свого життя, оскільки присвячує йому найбільше часу. Там продається страйкбольна зброя, військовий одяг і взуття, про це написали на сторінці Коломийської асоціації підприємців.

«Крім страйкболістів, нашими відвідувачами є військові, поліцейські, охоронні фірми – вони купують спорядження, одяг та взуття. Це речі загального вжитку, як для тренувань, так і для роботи. Військові та учасники АТО отримують ще й знижки», – розповідає бізнесмен.

За словами чоловіка, це заняття йому сподобалося не одразу: спершу захопився бізнесом, а вже згодом і страйкболом. Почалося все у 2006 році, коли знайомий розказав йому, що має спорядження.

“Займалися з другом пейнтбольним клубом, він хотів би це продати, а я вирішив купити, спробувати. Спочатку я цим займався, як бізнесом, джерелом доходу, а вже згодом захопився. Робота у банку допомогла зрозуміти, де беруться гроші, куди вони діваються, зав’язати певні знайомства, – розповідає Олександр. – Кожна людина має вміти за себе постояти, а зброя і вміння правильно з нею поводитися суттєво в цьому допомагають”

У свою справу Потеряйло закладає певні цінності, для нього важливий хороший сервіс і задоволений клієнт.  До створення власного бізнесу встиг попрацювати за кордоном, там і заробив свої перший капітал.

Коли ви заробили перші 10 000 грн, ваші відчуття?

Я тоді за 2 дні заробляв як мої батьки за місяць. Нічого особливого не відчув, намагався щось бізнесувати. Це були 2001-2002 роки і 10 000 грн були зовсім іншою сумою, ніж зараз.

Коли вперше стріляли, як можете описати ці відчуття. Чому це для вас цікаво?

Страйкбольну гвинтівку до рук взяв десь у 2009 році. Це була гра, тож здалася досить цікавою. Вогнепальну – в 2015, коли придбав власну рушницю. По відчуттях нічого особливого, оскільки “школу” вже пройшов на страйкболі. Важливо при поводженні з вогнепальною зброєю – це дотримання правил та техніки безпеки, а ще почуття відповідальності і розуміння, що це зброя.

Що ви відчули, коли вперше тримали на руках свою доньку?

Мені було 31, коли народилася перша донька, і 33, коли з’явилася на світ друга. Ці відчуття неможливо передати. Натхнення робити щось більше, ніж до того, почуття відповідальності.

Бізнесмен ділиться таємницею: вже цієї весни планує відкрити подібний магазин у Коломиї. Каже, досі вважав цей бізнес не надто перспективним для невеличкого містечка. Але і Коломия, і бізнес для нього дуже близькі, тому має на меті їх поєднати. В Олександра є ціль: хоче, щоб в майбутньому «Strikeshop» став всеукраїнською сіткою магазинів, а окрім торгівлі, планує займатися ще й пропагандою стрілецької культури.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.