Відео Люди

Бійці 93-ї бригади вимагають звільнення капітана «Купола»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Бійці 93-ї бригади збирають підписи з вимогою до керівництва штабу звільнити капітана «Купола», якого журналісти російського телеканалу Lifenews зняли під час ротації бійців у донецькому аеропорту, на якому він вітався з одним із лідерів сепаратистів Моторолою.

1328816174_2A9CB708-0315-40D4-93A5-E58471F86E7A_s[1]

Як розповів Громадському командир 1 роти 93-ї бригади старший лейтенант Прокопенко, наразі під зверненням вже 60 підписів.

Окрім того, під документом можуть підписатися і бійці батальйону ОУН та Добровольчого українського корпусу, які теж захищають донецький аеропорт.

Як повідомив прес-секретар Генерального штабу Владислав Селезньов, на відео, поширеному російськими журналістами, зображено проведення ротації особового складу, який захищає аеропорт.

«Вчора під контролем міжнародних спостерігачів від наглядової місії ОБСЄ відбулась заміна особового складу, який виконує завдання з охорони стратегічного об’єкту – Донецького аеропорту. Завдяки військовій дипломатії ротацію вдалось провести без жодного пострілу та втрат серед українських військовослужбовців. Об’єкт знаходиться під контролем сил АТО», – йдеться у повідомленні.

При цьому він наголосив, що окремі фрази учасників ротації, які використали у своїх сюжетах російські журналісти, «були вирвані з контексту».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.