Люди

Безпритульні франківці вийдуть на загальноміську толоку і допоможуть прибрати місто

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Уже другий рік поспіль підопічні будинку нічного перебування долучаються до прибирання міста. Цього разу толока пройде у четвер, 9 квітня.

HOMELESS

„Інформацію про те, що у Івано-Франківську відбуватиметься загальноміська толока та пропозицію взяти участь у прибиранні, відвідувачі будинку нічного перебування сприйняли позитивно. Адже вони неодноразово долучалися до суспільної роботи, прибирали минулого року береги Бистриці перед Великоднем та Днем Незалежності, працювали для благоустрою закладу, де перебувають, здійснювали там ремонтні роботи. Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку визначив нам територію для прибирання. Цього року це буде відпочинкова зона біля Пасічнянського мосту на Бистриці Солотвинській”, – розповідає керівник будинку нічного перебування Іван Боберський.

4 квітня о 9:00 годині безпритульні зберуться у приміщенні будинку нічного перебування і, спільно із соціальними працівниками, вирушать на толоку. У свою чергу, працівники закладу вирішили винагородити підопічних за ініціативність, тому запланували для них благодійний обід.

„Надзвичайно потрібно залучати таких людей до активного суспільного життя. І ми раді, що вони розуміють головне: місто надало їм можливість отримати дах над головою, допомогу у відновленні документів, у пошуку роботи. В закладі вони мають можливість помитися, отримати одяг, взуття. Крім того, будинок нічного перебування навідують священики, сестри-монахині, психологи для того, щоб дати зрозуміти безхатькам, що вони потрібні суспільству. Тому висловлена ними ініціатива вийти спільно з громадою на прибирання міста особливо важлива, адже є свідченням того, що наша праця немарна”, – наголошує директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні