Люди

Автостопом в Португалію. Як калушанин подорожував тільки з наплічником

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
22-річний калушанин Євген Василів не шукає стандартних історій. Юнацький максималізм, фільми, цікаві люди поруч і відчуття, того, що перебування в зоні комфорту набридло, підштовхнули хлопця до раптової подорожі. Його метою було самотужки дібратися автостопом до Португалії. У висновку — 23 дні мандрівки, що обернули життя з ніг на голову.

З розмови зрозуміло й відчутно, що Євгена і досі «заряджає» ця мандрівка. Його запалені очі й не менш цікаві історії просочені ентузіазмом, надихають уявляти картину мандрівника-автостопера з іскрою в очах. Усі деталі — важливі. Він приніс із собою пачку плівкових фото. На кожній — краса, тепло, наче кадри з фільму, пишуть Вікна.

Євген каже, що його мандри були своєрідним протестом і наслідком юнацького максималізму. Навіть Португалію як точку прибуття він обрав тому, що це країна на південному заході Європи, далі — хіба що Атлантичний океан.

Якщо всі історії про автостоперів починаються тим, як спланувати поїздку і маршрут, шукати попутників, складати наплічник у дорогу, то тут — зовсім інше. Євген не збирався довго, нічого не планував, і навіть нікому не повідомив про те, що збирається в мандрівку.

Для хлопця це не перша подорож автостопом, проте ця мандрівка не схожа на попередні.

Євген їхав поїздом до Львова зі своїм другом. Говорили, спілкувалися, мова зайшла про подорожі. Та друг різко відповів: «Ти лише говорити гаразд». Євген згадує:

«Це зачепило мене. Тоді я зрозумів, що влітку мушу поїхати автостопом за кордон. До того ж, сам, щоб відчути повну волю від усього. На той час мені вже багато що набридло через стабільну зону комфорту, а ще — розірвав тривалі стосунки з дівчиною».

Більше читайте на сайті Вікон.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.